logo logo

systemy telekomunikacyjne dla firm

sprzedaż instalacja serwis

Katalog Slican

×

Dostęp tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Rejestracja wyłącznie poprzez kontakt: serwis@telus.pl - telefon: 68 324 24 24

Zaloguj się

Przypomnienie hasła

Dystrybutor Slican

Sprzedaż, konfiguracja i instalacja

Instalacja i uruchomienie systemów według wymagań klienta. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Współprca z firmami instalatorskimi

12345 ..52»

1151-139-130

1151-139-130 Call Manager 1U5 NCP-CM300P

Centrala o wydajności do 40 połączeń.
Gniazda:

RecordServerHDDSSD: 128GB/3300h (A-low)
Zasilanie 230Vac, brak zasilania awaryjnego

Wymiary (szer x gł x wys): 19" x 320mm x 1.5U

Max 5 Gateway-ów NCP-GWS lub NCP-GWD
Wydajność do:


1151-139-135

1151-139-135 Call Manager 1U5 NCP-CM300P.1BC

Centrala o wydajności do 40 połączeń.
Gniazda:

RecordServerHDDSSD: 128GB/3300h (A-low)
Zasilanie 230Vac / 12Vdc Battery Charger (zasilanie awaryjne)

Wymiary (szer x gł x wys): 19" x 320mm x 1.5U

Max 5 Gateway-ów NCP-GWS lub NCP-GWD
Wydajność do:


1151-139-140

1151-139-140 Call Manager 1U5 NCP-CM400P.1BC

Centrala o wydajności do 100 połączeń
Gniazda:

RecordServerHDDSSD: 128GB/3300h (A-low)
Zasilanie 230Vac / 12Vdc Battery Charger (zasilanie awaryjne)

Wymiary (szer x gł x wys): 19" x 320mm x 1.5U

Obsługuje max 20 Gateway-ów NCP-GWS lub NCP-GWD
Wydajność do:


1151-139-160

1151-139-160 Call Manager 1U5 NCP-CM600P.1BC

Centrala o wydajności do 300 połączeń
Gniazda:

RecordServerHDDSSD: 240GB/6600h (A-low)
Zasilanie 230Vac / 12Vdc Battery Charger (zasilanie awaryjne)

Wymiary (szer x gł x wys): 19" x 320mm x 1.5U

Max 127 Gateway-ów NCP-GWS lub NCP-GWD
Wydajność do:


1151-139-802

1151-139-802 Switch 1U NCP-SW242S

Zarządzalny (L2 & L3) przełącznik sieciowy. Połączenia z innymi przełącznikami światłowodem lub skrętką 1Gb 
Konfiguracja przełącznika poprzez lokalną stronę www.
Opcjonalne zasilanie buforowe 12Vdc
Gniazda:


Zasilanie 230Vac + opcjonalne zasilanie awaryjne 12V (bez PoE)
Wymiary (szer x gł x wys): 19" x 320mm x 1U

Wolny slot na NCP-EM1BC - opcjonalne zasilanie awaryjne
Swith może pracować w sieci komputerowej niezależnie od systemu NCP.
Dla NCP Switch jest wymagany dla systemów przekraczających sześć półek NCP-GW umieszczonych w jednej szafie z Call Manager-em


1151-139-810

1151-139-810 Switch 1U NCP-SW242S.P150

Zarządzalny (L2 & L3) przełącznik sieciowy z PoE ( IEEE 802.3af). Suma mocy wszystkich zasilanych urządzeń - 150W.
Połączenia z innymi przełącznikami światłowodem lub skrętką 1Gb 
Konfiguracja przełącznika poprzez lokalną stronę www.
Gniazda:


Zasilacz buforowy 230Vac / 12Vdc.

Wymiary (szer x gł x wys): 19" x 320mm x 1U

Zalecany do zasilania telefonów VoIP lub CTS.IP. jako półka gateway NCP-GW. W zależności od posiadanych akumulatorów należy dobrać odpowiednią wiązkę zasilania awaryjnego (nie jest ona w standardzie).


1158-642-362

1158-642-362 Moduł SFP 3405-OEM, 1000BASE, 850nm, 550m

Moduł światłowodowy SFP Mini-GBIC do współpracy ze Switchem NCP-SW242S.P150

Dane techniczne:

Zgodny ze standardami:


1158-642-363

1158-642-363 Moduł SFP 3420-OEM, 1000BASE, 1310nm, 20km

Moduł światłowodowy SFP Mini-GBIC do współpracy ze Switchem NCP-SW242S.P150

Dane techniczne:

Zgodny ze standardami:


1151-140-291

1151-140-291 Moduł NCP-EM1BC

Opcjonalny moduł zasilania awaryjnego 12V i ładowania akumulatora 12V, obsadzany w SlotEM1BC

Do podłączenia akumulatora wymagana jest odpowiednia wiązka


1151-139-311

1151-139-311 Gateway 1U NCP-GWS6S.24FXS.1BC

24 porty POTS-FXS (abonentów analogowych AB)

NCP-GWS6S z obsadzonymi modułami:
2xNCP-EMS12FXS
60-Calls; Eth-INT; UID-button;
Zasilanie 230Vac/12Vdc - Battery Charger (zasilanie awaryjne)

Wymiary (szer x gł x wys): 19" x 320mm x 1U

brak wolnych slotów


12345 ..52»